Zavolejte nám: (+420) 777 240 802 | stanislav.lusk@luko.biz

Speciální hnojiva

Vzhledem k zátěži a nutné intenzitě sekání patří trávníky sportovních ploch mezi porosty velmi náročné na výživu. Vhodným výběrem hnojiva a pečlivou aplikací správné dávky dosáhneme rovnoměrného růstu trávníku, efektivního využití živin a stejnoměrného zabarvení a hustoty porostu. Vyrovnaná a dostatečná výživa je předpokladem pro požadovanou kvalitu trávníku, jeho vytrvalost a odolnost proti chorobám a stresům.

Speciální trávníková hnojiva řady EXPERT obsahují základní složky výživy rostlin ve vyváženém poměru a odpovídají svým složením a granulací potřebám sportovních i okrasných trávníků.

Trávníkové hnojivo EXPERT Start

EXPERT Start je granulované hnojivo na trávníky, vhodné pro jarní nastartování trávníku. Jeho výhodou je jemná granulace.

Minerální granulované hnojivo

17,5% N – dusičnanová forma + 17,5% N – amonná forma

Trávníkové hnojivo EXPERT

EXPERT je granulované hnojivo na trávníky obsahující základní živiny dusík, fosfor, draslík, ve vyváženém poměru. Současně obsahuje hořčík v síranové formě. Toto hnojivo je vhodné ke hnojení všech typů trávníků, sportovních i okrasných.

Minerální granulované hnojivo

20% N + 8% P2O5 + 8% K2O + 2% MgO + 5% S

Trávníkové hnojivo EXPERT Podzim

EXPERT Podzim je granulované hnojivo na trávníky vhodné pro podzimní a pozdní podzimní hnojení všech druhů trávníků. Vysokým obsahem draslíku (K) se zabezpečí trávníku vysoká odolnost proti vymrzání a napadení houbovými chorobami, které se hlavně šíří pod sněhovou pokrývkou.
Ideální v zimním období pro vyhřívané trávníky.

Minerální granulované hnojivo

14% N + 10% P2O5 + 20% K2O + stopové prvky

Trávníkové hnojivo EXPERT Profi

Hnojivo EXPERT Profi (s antimechovou funkcí) je víceúčelový výrobek určený k péči o všechny druhy trávníků. Jeho jedinečné složení a jemná granulace umožňují bezproblémovou, rovnoměrnou a bezprašnou aplikaci. Vedle potřebné výživy, posilující zdravý růst, dodává trávníku sytě zelenou barvu (odstraňuje chlorózu porostu) a zabraňuje rozvoji mechů. 

Minerální granulované hnojivo

14% N + 7% K2O + 18% S + 9% Fe

Nezávazná poptávka

Nechte si nezávazně nacenit zakázku dle Vašeho zadání našim rozpočtářem.